Artık Mazeretleri Bile Yok

10 sene önce Yigit Demirel tarafından yazılmıştır. 279 Okunma
3

27 Kasım Real Madrid – Galatasaray Maçı son mazeretleri de aldı götürdü..

  • “Muslera olsa var ya!!” evet? muslera istanbul’da 6 yemedi mi?
  • “Ulan hakem o kırmızıyı verse var ya…” eee? verdi işte… hem de durum 0-0’dı henüz.
  • “Abi olay 6-0-4!…” galatasaray’ın sahip olduğu neredeyse bütün yabancılar sahada olmasa inanacaz.
  • “Abi adamlarda ronaldo var, modric var, benzema var… bunlar olmasa koyardık real’e.” yok işte abi… yok. hiç biri yoktu sahada… dahası adamlar 10 kişi oynadı… hatta xabi alonso saha kenarında forma değiştirirken 9 kişi oynadı. 9 kişilik real, kornerden dönen topa galatasaray’dan daha çabuk bastı.

Haddini bileceksin. Önce Kopenhag, sonra Fener, şimdi de Real. İrili ufaklı, hepsi dayadı. Sivas’tan nasıl kurtulduğunu da cümle alem gördü.

İşin gerçeği şu… galatasaray, 3 temmuz sonrası türk futbol tarihinin en basit iki şampiyonluğunu kazandı. geçen sene 13. hafta itibarı ile galatasaray’ın 25 puan vardı ve liderdi. Ondan bir önceki sene de galatasaray 13. hafta itibarı ile 25 puana sahipti.

Bu sene de galatasaray 22 puana sahip. Çok farklı değil yani… Ne değişti peki? Fenerbahçe’nin 31 puanı var. İşte o değişti.

En önemli rakibinin eli kolu bağlanmışken bedavadan “kazanılan” şampiyonluklar sonrası sadece kura çekerek real ile oynamayı başarı sayan güruha duyurulur… Evin sahibi geri geldi. Anahtarları bırak… Yavaşça çekil kenara. Aman dikkat… “seneye ikinci de olsam giderim avrupa’ya” diyorsun, ama önce kasımpaşa’ya, sivas’a filan bir bak.

Evet, anlat… problem muslera tabii… çare de drogba, değil mi?

Kurum ne alemde? Tulun, takım otobüsünün ön koltuğuna kurulmuş mu yine?

Ek$i whokares

keepcalm

Son olarak


Bir Cevap Yazın

YigitDemirel.Com © 2005-2013 | Yazar Google + Yiğit Demirel
Site içerisindeki içerikler izinsiz kopyalanamaz, alıntı yapılamaz.
kalp