BLOG

Yine Yeni Yeniden Merhaba

10 yıl önce Yigit Demirel tarafından yazılmıştır. 336 Okunma
2

Sanırım bu 3. kez blog yazarlığına dönüşüm. Aslında hiç bırakmak istemedim çünkü severek yaptığım bi olaydı. 2005 yılında aldığım domain üzerine farklı farklı scriptler kurarak yaptığım denemeler wordpress ile tanışmam ile blog yazarlığına dönüştü. İlk zamanlar hiçbir hit kaygısı, adsense kaygısı taşımadan yazıyordum ve bundan keyif alıyordum. Daha sonra adsense ile tanıştım aslında ondan sonra bazı pişmanlıklarım oldu. Adsense uğruna siteye hit getirecek içerikler girmeye niyetlendim yaptım da.. bi süre sonra kalite bozuldu. Ben keyif almamaya başlayınca da bırakmıştım. O günlere bi göz atacak olursak blog yazarlığında eski olanlar header tasarımını hatırlayacaktır.tataryigitcom

Buna da web archive’den ulaştım. Aslında biraz hüzünlendim. O zamanlar Gökhan Dede’nin (Skykhan) – Börtü Böcek temasını kullanıyordum. Üzerinde biraz oynama yapmıştım. Yeri gelmişken söyliyeyim h-yaman ile de blog sayesinde tanıştım halen süren yakın arkadaşlığımız var. Eskileri karıştırırken onun da bir yazısına denk geldim sitemde. O  yazının da kısa bir kısmını paylaşayım.

hyaman

O zamanlar etiket olayı yeni çıkmıştı ve wordpress’e eklenti halinde eklenebiliyordu hamdi sağolsun benim siteme uygulamıştı. Gel zaman git zaman wordpress kendi etiket sistemini ekledi. Çok şey değişti. E tabi Yiğit de değişti.

Son olarak artık devamlı yazma kararı aldım. Paylaşmak istediklerim var çünkü.. Takipte kalınız efenim.


Bir Cevap Yazın

YigitDemirel.Com © 2005-2013 | Yazar Google + Yiğit Demirel
Site içerisindeki içerikler izinsiz kopyalanamaz, alıntı yapılamaz.
kalp