Ne söylenir bu acı hakkında ne söylesek boş. Türkiye’nin gelmiş geçmiş en büyük maden kazası… Üstelik önlenebilecek birşeyken önlenmemiş olması ne kadar kahredici.. Bir maden ..
204 Okunma Yorum Yok
6
DEVAMI
20 Ocak 2014 tarihine kadar mail.ru’ya üye olup bulut hizmetinden yararlanmak isteyen herkese 1 TB (ömür boyu) alan veriyor. Kaçırmayın derim. Aynı dropbox, yandexdisk, google drive gibi senkronizasyon ..
3.123 Okunma 3 Yorum
6
DEVAMI
Cd, Dvd ile format atma devri eskide kaldı artık çok daha hızlı format atıp işletim sistemimizi kurmamızı sağlayan usb bellek’ler var. Fakat kurmak istediğimiz işletim sisteminin iso ..
1.886 Okunma Yorum Yok
4
DEVAMI
Yıl olmuş 2014 halen blog ile uğraşmaktan büyük keyif duyuyorum. Finallerimin de gelmesiyle yapmayı düşündüğüm değişiklikler biraz aksayacak ama 2014 benim blogum için değişikliklerle ..
128 Okunma Yorum Yok
1
DEVAMI
Küfür etmek acıya dayanıklılığı arttırır. Canınız yandığında küfür ederseniz acıya karşı daha dayanıklı hale geliyorsunuz. Aşk’ın tıbben çözümü mümkün! Aşk hissi ..
1.691 Okunma Yorum Yok
6
DEVAMI
Günümüzde genelde fotoğraf, resim yollama işi facebook üzerinden yapılmaya başlandı. Halbuki facebook yüklenen her fotoğrafın kalitesini bozuyor. Kalite kaybında uğramadan fotoğraf / resim ..
271 Okunma 1 Yorum
6
DEVAMI
Ekran görüntüsü alıp yollamak normalde zahmetli iş. Önce print scr tuşuna bas daha sonra paint veya photoshop gibi programlara aktar, gerekli olan kısmı keserek al. Tekrar kaydet ardından herhangi ..
1.690 Okunma Yorum Yok
3
DEVAMI
Ne zaman didim hacı? Diyenler için; İnsanlar değişir.. Hüseyin Çelik 2011’de ne demiş 2013’de ne demiş? Bülent Arınç 2009’da ne demiş 2013’de ne demiş? Rasim Ozan ..
232 Okunma Yorum Yok
3
DEVAMI
17 Aralık Operasyonu sonrası Muharrem İnce’nin Meclis Konuşması.. Fazla söze gerek yok. Herhangi bir şekilde partili değilim. Sadece bu videodaki söylediklerinin ne kadar doğru olduğunu ..
554 Okunma Yorum Yok
3
DEVAMI
Son zamanların modası videoyu izlemeden önce veya izledikten sonra en beğenilen yorumlara bakmak. Türk insanı öyle yaratıcı şeyler buluyor ki olur olmadık yerde kahkaha atmamıza sebebiyet veriyor. ..
4.928 Okunma Yorum Yok
3
DEVAMI
Malumunuz Dizimag.com kapandı. Artık dizileri indirmeden izleyebileceğimiz mekan sıkıntısı çekiyor çoğu internet kullanıcısı.. Aslında torrent varken böyle atraksiyonlara gerek yok fakat ..
1.064 Okunma Yorum Yok
5
DEVAMI
17 Aralık Operasyonu ile ilgili ortalıkça bir çok paylaşım dolanmakta. Aralarından en komik olanları derledim topladım. Bazılarına çok güldüm. Aslında vatandaş olarak ağlanacak haldeyiz. Şeytanın ..
1.889 Okunma 1 Yorum
3
DEVAMI
YigitDemirel.Com © 2005-2013 | Yazar Google + Yiğit Demirel
Site içerisindeki içerikler izinsiz kopyalanamaz, alıntı yapılamaz.
kalp