BLOG

Deer Hunter 2014 Android Oyunu

10 yıl önce Yigit Demirel tarafından yazılmıştır. 1.417 Okunma
5

Deer Hunter 2014
Eski bir IOS kullanıcısı olarak Android’deki oyunlardan tam keyif aldığım söylenemezdi ta ki Deer Hunter 2014 ile tanışıncaya kadar. Aslında ben bu tarz pusuda uzaktan vurmalı oyunları seviyorum. Arkadaşın tavsiyesiyle yüklediğim oyunun müptelası oldum. Oyun genel olarak görev yaparak ilerliyor. Görev yaptıkça para kazanıyoruz. Parayla daha iyi silahlar alıp o silahları geliştiriyoruz. Ana görevi bitirince başka haritaya geçmeye hak kazanıyoruz. Avladığımız hayvanlar da haritadan haritaya farklılık gösteriyor. Bana göre en keyiflisi kurt vurmak. Kurtlar ilk kurşunu yeyip ölmezse üzerinize doğru koşturmaya başlıyorlar. Aranızdaki mesafe 1 metreye inince oyun slow motion’a geçiyor ve göreve göre kurdun kalbi, beyni, ciğerleri beliriyor.. Vurabilirseniz kurtuluyorsunuz vuramazsanız kurt sizi parçalıyor ekran kıpkırmızı bi renge dönüyor.

Gelelim Oyundan ekran görüntülerine;

Sahip olduğumuz silahların olduğu bölüm;

Deer Hunter Menü

Seçtiğimiz görev bölümü;

Deer Hunter Görev

Kurt Üzerimize atlayıp bizi parçalarken;

Deer Hunter 2014 Kurt Saldırısı

Oyunu indirmek için tıklayın.

Deer Hunter 2014 Hileleri mevcut fakat oyun zor değil. Keyifle oynamak daha mantıklı. Ufak bir google araması ile hack’li apk’ya ulaşılabilir.

İpucu! İlk bölümlerde kısa vadeli güzel bir silah almaya bakın. Hayvanların üzerinize koştuğu bölümler için sağlam bir pompalı tüfeğiniz olsun. Uzaktan yaralayın canı azalsın. Yakınınıza gelince ekranda beliren organına nişan alın ateş edin. Bazen ilk atışta ölmeyebiliyorlar. Ard arda sıkın. Ayrıca kuş avlama bölümlerinde pompalı tüfek kullanın ve dürbün açmayın. (Gerek yok) Kuşu göz kararı hedefe kitleyin ve ateş edin.

Uyarı! Oyun gelişmiş grafiklere sahip olduğu için 1 Gb altı ram’e sahip ve düşük işlemcili telefonlarda takılıyor.
Samsung Galaxy S4 ile sorunsuz oynadım. Samsung Galaxy S3 mini ile de fena değil. Fakat Sony Xperia U ile zor oynanıyor. Samsung Note ile de takılıyor.


  1. yani paraylada alınmıyorda 8 ci bölümde extra bi bölüm açıldı fakat saldırı tüfeğini alamıyorum altın istiyor parayla alınmıyor

Bir Cevap Yazın

YigitDemirel.Com © 2005-2013 | Yazar Google + Yiğit Demirel
Site içerisindeki içerikler izinsiz kopyalanamaz, alıntı yapılamaz.
kalp